Modernizace lisů

Přemýšlíte o investici do nového briketovacího lisu nebo chcete modernizovat Váš starší lis?

Pokusíme se Vám ušetřit čas, starosti, peníze a usnadnit Vaše rozhodnutí.

Byli jste naši první zákazníci, od kterých jsme získávali zkušenosti. Díky Vám jsme vyvinuli lisy výkonné, spolehlivé a univerzální. Jako poděkování Vám nabízíme za výhodných podmínek opakovaného nákupu nový briketovací lis a odkoupení námi vyrobeného staršího lisu. Můžete si vybrat mezi velkou nabídkou různých výkonů od 25 do 400 kg/h a velikostí násypek od objemu 0,7 m3 do 3 m3. Bude-li pro Vás výhodné napojit Váš nový lis na odsávání, můžeme Vám doporučit vhodný typ lisu podle Vašeho typu filtru a provozních podmínek nebo Vám nabídneme novou filtrační jednotku. Podmínky obchodů sjednáváme individuálně v návaznosti na analýzu Vašich provozních podmínek a přání.

Dostanete od nás slevu 10 % na nový briketovací lis a slevu 7 % na rotační stojan – pytlovač.

Jako projev důvěry v naši firmu dále obdržíte zdarma:

  • Bonus 1 – prodlouženou záruku o 6 měsíců na 18 měsíců
  • Bonus 2 – sadu zástrčných šestihranných klíčů velikosti 14 mm, 17 mm, 19 mm a 22 mm pro údržbu briketovacích lisů BrikStar v hodnotě 600 Kč
  • Bonus 3 – projekční návrhy umístění lisů a jejich připojení k výrobní technologii

Co Vám přinese koupě nového lisu?

Když vyměníte starý lis HLS za typ BrikStar se šnekovým podáváním, zlepšíte ekonomiku provozu, snížíte spotřebu elektrické energie na množství vyprodukovaných briket až o 40%, zvýšíte jejich kvalitu, snížíte náklady na opravy a můžete také snížit prašnost v provozovně připojením lisu k filtraci.

Briketovací lisy BrikStar jsou nejprodávanější typy lisů vhodné pro připojení k odsávání v režimu bezobslužného provozu. Jsou to lisy s automatickým systémem dávkování pro dosažení optimální délky a kvality briket a s jedním čidlem pro snímání minimální hladiny materiálu v násypce. Materiál je dopravován do lisovací komory šnekem, který eliminuje závislost výkonu stroje na sypné hmotnosti materiálu. U starších typů lisů, byl výkon závislý na typu zpracovávaného materiálu, u lehkého, vzdušného materiálu klesal výkon na cca 50%. Při vyprázdnění materiálu z násypky čidlo zabezpečuje odstavení lisu z provozu a jeho další spuštění při následném naplnění násypky. Lisy BrikStar mají ve standardní výbavě revizní dveře pro případný servis s možností průzoru. Tyto lisy pracují po celém světě a jsou již léty prověřeným typem. Při výměně lisu HLS 25 za BrikStar 30 poznáte velký rozdíl ve zvýšení výkonu, komfortu obsluhy a univerzálnosti při lisování materiálů různých vlastností – hobliny, prach.

Montáž je možno provést ke stávajícímu systému v co nejkratším čase, nemusíte kvůli výměně lisu zastavovat výrobu na delší dobu. Násypky lisů HLS HN 1 a BrikStar x-12 mají stejné rozměry.

Montáž zařízení spočívá v usazení stroje pomocí Vašeho vysokozdvižného vozíku. Připojení k elektrické soustavě o napětí minimálně 230/400 V si zajišťujete sami za pomoci pracovníka s odpovídající kvalifikací, oprávněného provádět práci na elektrickém zařízení.

Návrhy umístění lisů zdarma

Lisy BrikStar se mohou vybavit dalšími čidly, která hlídají přeplnění násypky a spolupracují s dalšími zařízeními. Budete-li potřebovat navrhnout nové umístění lisu, dopravní cesty, projektujeme celé technologické linky a jsme schopni Vám dodat i další zařízení.

Rekonstrukce starého lisu

Jako druhou možnost nabízíme provedení rekonstrukce Vašeho stávajícího briketovacího lisu. Nabídka na rekonstrukci bude zpracována individuálně. Obecně platí, že modernizace stroje, do přibližné podoby nových strojů (rekonstrukce elektro rozvaděče, GO lisovacího rámu včetně hydraulických válců, GO hydraulického agregátu, GO násypky včetně dávkování) může být v některých případech dražší než prodej starého stroje a nákup stroje nového.

Na koho se obrátit v případě zájmu

Ing. Libor Kejř libor.kejr@briklis.cz 724 936 702
Jakub Málek jakub.malek@briklis.cz 777 750 311
Aleš Svátek ales.svatek@briklis.cz 606 669 525

Vyžádejte si konkrétní nabídku. Porovnejte si možnosti.

Nespěchejte. Vše promyslete.

 

Co bychom měli vysvětlit lépe. Jaké další informace potřebujete.

Prosím, napište nám. Rádi Vám odpovíme. Děkujeme.

e-mail: info@briklis.cz

Komentáře nejsou povoleny.