Rotační stojan RS

je určen pro snadné balení briket do pytlů. Je dodáván ve smontovaném stavu bez PE pytlů a přívodního kabelu. Svařovaný podstavec je připravený pro umístění tří tenzometrických senzorů ve třech opěrných nohách. Uprostřed podstavce je masivní kovový sloup, do kterého je připevněno šest nebo deset držáků. Výšku držáku lze posunutím změnit podle požadované velikosti obalu. PE pytle jsou ke stojanu přichyceny sponami, které zároveň zakrývají volný prostor mezi jednotlivými pytli a usměrňují dráhu pádu brikety do pytle. Rotační stojan se umístí pod vyústění briket z briketovodu.

Standardní provedení RS

Po zapnutí se stojan začne otáčet a brikety plynule padají do všech pytlů současně. Toto řešení vyžaduje dohled a ruční dovážení hmotnosti pytlů. Uzavření pytlů se provádí až po výparu zbytkové vlhkosti a není automatizováno. Pytle se snadno skládají na paletu a fixují strečovou folií. Stojan lze vybavit nastavitelnou výškou držáků – označení V.

Provedení s váhou RS-W

Po zapnutí brikety začnou padat do prvního pytle a stojan se pootočí až po přesném odvážení nastavené hmotnosti briket do pytle. Měření hmotnosti pomocí tří tenzometrických senzorů vylučuje nepřesnost vážení vlivem nerovnoměrného rozložení hmotnosti na stojanu. Řídicí systém váhy umožňuje na displeji nastavit požadovanou hmotnost pytle. V případě, že jsou všechny pytle zaplněny, se stojan zastaví a signálem oznámí požadavek na výměnu pytlů. Váhu je možné kdykoliv vynulovat nebo po odebrání plných pytlů či výpadku proudu zvolit pokračování ve vážení. Vážení automatickou váhou je velice přesné. Uzavření pytlů se provádí až po výparu zbytkové vlhkosti a není automatizováno. Pytle se snadno skládají na paletu a fixují strečovou folií. Stojan lze vybavit nastavitelnou výškou držáků – označení V.

Hlavní výhody

  • Kompaktní masivní konstrukce
  • Minimální náklady na montáž
  • Nízká spotřeba elektrické energie
  • Výběr ze dvou cenových hladin – provedení
  • Přesné automatické vážení u typu s váhou
  • Snadná obsluha, kvalitní zpracování

Technické parametry

Typ RS Označení typu Počet pytlů Příkon kW Hmotnost kg Průměr mm
Standard 6 0,1 140 1200
S váhou W 6 0,2 155 1200
Standard 10 0,1 155 1200
S váhou w 10 0,2 170 1200

Co bychom měli vysvětlit lépe. Jaké další informace potřebujete.

Prosím, napište nám. Rádi Vám odpovíme. Děkujeme.

e-mail: info@briklis.cz

Komentáře nejsou povoleny.